Technology

Zwycięstwo Olympique Marsylia rezultatem dwa do jednego i fantastyczna bramka Arkadiusza Milika w ekstraklasie francuskiej!

16.02.2022, 14:37 0 komentarzy
Zwycięstwo Olympique Marsylia rezultatem dwa do jednego i fantastyczna bramka Arkadiusza Milika w ekstraklasie francuskiej!

Piłkarscy sympatycy z Francji w ostatnich latach nie mogą narzekać na małą ilość międzynarodowych triumfów. Bez najmniejszych wątpliwości piłka nożna jest aktualnie najbardziej prestiżową sportową dyscypliną we Francji. Sympatycy z Francji wciąż są żądni następnych triumfów, gdyż wielbią futbol. Francuska reprezentacja była naprawdę mocna w minionych latach, a tego fantastycznym dowodem jest to, iż są obecnie panującymi mistrzami globu. Warto jednak zaznaczyć, iż francuscy sympatycy śnią także o tym, żeby klub francuski dał radę sięgnąć po sukces w Champions League. Na ten moment bardzo blisko tego osiągnięcia było Paris Saint-Germain przed dwoma laty, kiedy to zakwalifikowali się do finału Champions League. Jednak ponieśli klęskę z Bayernem Monachium w finale, w którego jedenastce grał najwybitniejszy zawodnik polskiej narodowej drużyny Lewandowski Robert. Na chwilę obecną na stadionach we Francji mamy możliwość śledzić występy Arkadiusza Milika, który gra w drużynie Olympique z Marsylii.

Arkadiusz Milik nie ma w tym momencie łatwej sytuacji w klubie i na samym początku trzeba to zaznaczyć. Polak miał kłopot z trafianiem do siatki od miesięcy i z tego powodu selekcjoner OM zdecydował się zostawić go na ławce rezerwowych. Reprezentant Polski pokazywał jednak naprawdę wiele razy, iż nie trzeba go przekreślać i warto dawać mu następne szanse. Fenomenalnym tego przykładem jest choćby to, że w ostatnim meczu polski napastnik zdołał ustrzelić 3 bramki. Przed następnym pojedynkiem to z pewnością była doskonała prognoza, ale Polak po raz kolejny zaczął to spotkanie na rezerwie. Olympique Marsylia grał w tym meczu z Metz i naprawdę długo na tablicy wyników widniał remisowy rezultat. Szkoleniowiec OM 14 minut przed końcem pojedynku postanowił wprowadzić do boju polskiego napastnika. Bez większych wątpliwości mało ludzi liczyło na to, iż polski zawodnik będzie w stanie zmienić losy spotkania. Po sześciu minutach piłkarz z Polski otrzymał świetne zagranie i strzałem z przewrotki zmienił rezultat tego starcia. Ten strzał polskiego zawodnika był fenomenalnej urody i rozmawiali o nim sportowi dziennikarze z całej Europy. Fanom futbolu z Polski zostaje mieć nadzieję, że dzięki temu strzałowi sytuacja gracza z Polski w OM przemieni się na dobre.

Zostaw komentarz