Technology

Triumfatora światowych mistrzostw Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie sezonu! Spore doznania a także pierwsze miejsce Lewisa Hamiltona podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej!

08.12.2021, 08:41 0 komentarzy
Triumfatora światowych mistrzostw Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie sezonu! Spore doznania a także pierwsze miejsce Lewisa Hamiltona podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej!

Wielbiciele dyscyplin motorowych w dalszym ciągu nie poznali odpowiedzi na najistotniejsze zagadnienie, a do ostatecznego zakończenia w dalszym ciągu trwającego sezonu F1 sezonu F1 został już tylko jeden wyścig. Od bardzo dawna nie przytrafiło się tak w wyścigach w F1, by zdobywcę tytułu mistrzowskiego zobaczyć dopiero pod koniec decydującego wyścigu całego sezonu. Bez najmniejszych wątpliwości jeżeli chodzi o rozstrzygnięcia tegoroczny sezon jest nadzwyczajny. W obecnym sezonie jedynie dwóch kierowców się liczyło w trakcie rywalizacji o mistrzostwo świata i należy ten fakt podkreślić. Oczywiście tutaj mowa o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG Petronas oraz Verstappenie ze stajni Red Bull Racing. Wciąż panujący czempion spotkał w aktualnym sezonie oponenta, który dał radę toczyć z nim bój. Podczas GP Arabii Saudyjskiej panujący wciąż mistrz świata miał możliwość, żeby wyrównać się punktami z kierowcom z Holandii i faktycznie ta sztuka udała mu się. Dzięki rezultatom tego wyścigu o zdobyciu tytułu mistrza świata F1 decydować będzie ostatni wyścig obecnego sezonu.

Jazda wcześniej wspomnianych zawodników w tym sezonie była fantastyczna i to bez wątpienia. Ci dwaj kierowcy definitywnie odskoczyli reszcie kierowców od rundy numer jeden i udowodnili im, kto liczy się w batalii o tytuł mistrzowski F1. Inni zawodnicy mogli jedynie podziwiać ich walkę o zwycięstwa w kolejnych wyścigach oraz myśleć o tym który z nich finalnie zdobędzie tytuł mistrza świata F1. Warto w takim przypadku zrozumieć to, iż w trakcie obecnie trwającego sezonu dużo było emocji i naprawdę często dochodziło do wypadków pomiędzy tymi dwoma niesamowitymi kierowcami. Pomimo wielkich emocji obaj zawodnicy mówią o sobie z wzajemnym poszanowaniem i zwracają uwagę na to, iż w decydującym wyścigu sezonu zwycięży lepszy zawodnik. Dla każdego fana motorowych sportów to, że walka o tytuł mistrza świata F1 rozstrzygnie się dopiero w trakcie ostatniego wyścigu sezonu jest bez wątpienia fantastyczny. Bez najmniejszych wątpliwości rozstrzygający wyścig tego sezonu Formuły 1 może nam dostarczyć wiele emocji. Pozostaje nam więc wyłącznie czekać na końcowe rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma genialnymi zawodnikami.

Zostaw komentarz