Technology

Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

20.03.2021, 16:39 0 komentarzy
Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Niedawno, bo 7.03 o 20:00 zaistniał wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się nieprawdopodobnie głośno i nadal jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu rozmaitych mediów. Był to pierwszy wspólny wywiad księcia Harry'ego i Meghan po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W trakcie telewizyjnej rozmowy z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. W czasie rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, według opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w królewskiej rodzinie są raczej po stronie królowej Elżbiety II jak i reszty członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Nie mniej jednak nie da się ukryć, że poparcie jest niezwykle odmienne, zależnie od . Brytyjskie media dostrzegają, iż jeśli tylko Harry i Meghan chcieliby kiedyś wrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili nieodwracalnie swoją okazję. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła też problem tego, że książe nie zauważał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam określił, a także temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się przetwarzaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili czwórkę ekspertów omawiających w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed jego emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym poprzedni sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili całą rozmowę, sugerując tym samym Oprah Winfrey brak obiektywizmu a z kolei Markle stosowanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym a także Meghan Markle został zaprezentowany w wieczorem w TVN24. Wówczas wywiad ten podglądało średnio szacunkowo 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja stała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, iż wywiad ten potwierdził informacje dotyczące Winfrey jako dziennikarki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Uwzględniając szokujące rewelacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bezspornie należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieustannie komentowany.

Zostaw komentarz