Technology

Reprezentacja Francji nie zdoła wygrać mistrzowskiego tytułu, ponieważ została zwyciężona! Niesamowita Szwajcaria wywalczyła awans do 1/4 finału turnieju Euro 2020!

01.07.2021, 11:29 0 komentarzy
Reprezentacja Francji nie zdoła wygrać mistrzowskiego tytułu, ponieważ została zwyciężona! Niesamowita Szwajcaria wywalczyła awans do 1/4 finału turnieju Euro 2020!

Kibice piłkarscy byli obserwatorami fantastycznego meczu na boisku w Rumunii w wieczór poniedziałkowy. Spotkanie między kadrą Szwajcarii, a ekipą francuską zafundowało bardzo dużo fenomenalnych bramek, a niezbyt dużo kibiców liczyło na to. triumfatora tego starcia zobaczyć mogliśmy dopiero po konkursie rzutów karny, a zawodnicy dwóch reprezentacji pokazali się wspaniale. Pierwsi bramkę strzelili reprezentanci kadry szwajcarskiej, jednakże gracze zespołu Francji bardzo dobrze zaczęli drugą połowę, kiedy to 2 trafienia ustrzelił Benzema Karim. Zdawać się mogło, że ogromne emocje w tym meczu w tym momencie zakończyły się, w chwili gdy na 3 do 1 trafienie ustrzelił Pogba Paul. Zawodnicy narodowej drużyny Szwajcarii nie planowali jednak odpuszczać i ku zdziwieniu wszystkich byli w stanie do wyrównania. Główny sędzia tego meczu nie miał wyboru i był zobligowany poprosić drużyny na dodatkowe 30 minut meczu. O rezultacie meczu zadecydować musiały rzuty karne, gdyż nadprogramowy czas gry także nie pozwolił na obejrzenie końcowego rezultatu. Nieco lepsza w ciągu konkursu jedenastek się okazała szwajcarska reprezentacja, która zwyciężyła rezultatem pięć do czterech. Reprezentanci szwajcarskiej kadry narodowej zmierzą się z kadrą narodową Hiszpanii w spotkaniu ćwierćfinałowym.

Zostaw komentarz