Technology

Jeden z najbardziej uzdolnionych piłkarzy w historii światowego futbolu zmienia klub na PSG! Messi już nie jest zawodnikiem Blaugrany!

24.08.2021, 12:35 0 komentarzy
Jeden z najbardziej uzdolnionych piłkarzy w historii światowego futbolu zmienia klub na PSG! Messi już nie jest zawodnikiem Blaugrany!

Bez wątpienia transferowe ruchy drużyn futbolowych podczas pauzy między sezonami mogą się podobać. Jednak to, co mieliśmy szansę zobaczyć w trakcie letniego okna transferowego zadziwiło ogromną ilość wielbicieli piłki nożnej. Większość sympatyków była przekonana, iż Messi Leo zostanie graczem Blaugrany do ostatnich dni swojej przygody z piłką nożną. Blaugrana popadła jednak w problemy finansowe i argentyński zawodnik nie miał wyjścia, musiał opuścić zespół. Zespołem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla kapitana argentyńskiej kadry okazał się Paris Saint-Germain. Ciekawą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Barcy zatwierdził przedstawił argentyńskiemu piłkarzowi klub z Ligue 1. Trzeba uświadomić sobie to, iż to bez wątpienia wiekopomny moment w historii europejskiej piłki nożnej. Od teraz piłkarscy kibice będą mieli okazję podziwiać grę Lionela Messiego we francuskiej lidze. Bez cienia wątpliwości dużo osób zaciekawione będzie tym, jak argentyński gracz sobie poradzi w nowym zespole. Messi utworzy tercet z takimi zawodnikami, jak Kylian Mbappe oraz Neymar, co dać może PSG sporo pucharów.

Zostaw komentarz