Technology

Fenomenalne doznania w dodatkowym czasie gry pojedynku z Anglią! Damian Szymański zdobył bramkę i nazwany został herosem zespołu narodowego Polski!

11.09.2021, 08:45 0 komentarzy
Fenomenalne doznania w dodatkowym czasie gry pojedynku z Anglią! Damian Szymański zdobył bramkę i nazwany został herosem zespołu narodowego Polski!

Od prawie dekady zwracamy uwagę na fakt, że reprezentacja polska piłkarska występująca w meczach na Narodowym jest bardzo ciężka do zatrzymania. Faktycznie bardzo rzadko tracimy bramki na tym stadionie i trzeba brać pod uwagę faktu, iż spora zasługa w tym kibiców futbolu z naszego kraju. W przypadku, kiedy Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesła gracze naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku mocy. W rozgrywkach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Katarze zawodnicy trenera Paulo Sousy pokazują się do tej pory naprawdę nieźle, lecz ich forma jest oddalona od ideału. W środę na wieczór naszych graczy czekał bardzo trudny test, jakim był bez cienia wątpliwości pojedynek z wicemistrzami Starego Kontynentu. Każdy fanatyk piłki nożnej z naszego kraju jest świadomy faktu, jak trudnym przeciwnikiem w dziejach meczów polskiej kadry narodowej są angielscy piłkarze. Nie można było sobie pozwolić na zawahanie w takim przypadku, ponieważ najbardziej istotne było ugranie jak największej ilości oczek.

Kadra Polska przed tym starciem była od początku skazana na porażkę. Bez wątpienia trzeba zwrócić uwagę na to, iż reprezentanci Polski w większości przypadków mocno potrafią się zmotywować na mecze ze znacznie silniejszymi. Dokładnie tak samo było w tym pojedynku i należy podkreślić to, przez pewien czas można było nawet pomyśleć, iż reprezentacja polska piłkarska mogłaby rywalizować o 3 punkty z Anglikami. dla narodowej kadry Polski to było niesamowicie ciężkie 90 minut i bez wątpienia powinniśmy ich pochwalić za walkę do samego końca. Wydawać się mogło, iż to być może zakończenie marzeń o dobrym rezultacie, w momencie, kiedy gola w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry. Reprezentacja piłkarska Polski cały czas poszukiwała okazji na zdobycie bramki i nie miała w planach odpuszczać. Piłkarz ateńskiego AEK-u Szymański w dodatkowym czasie meczu, który doliczył arbiter ustrzelił bramkę na wagę wyniku remisowego. Była to z całą pewnością cudowna okoliczność dla tego polskiego piłkarza. Finalnie reprezentacja piłkarska Polski zdołała wywalczyć remis na warszawskim stadionie podczas spotkania z drużyną Anglii i dzięki temu w dalszym ciągu ma bardzo duże szanse na awans do mundialu.

Zostaw komentarz