Technology

Dużo trafień i wygrana wicemistrza kraju z reprezentantami Piasta Gliwice! Pasjonujące starcie na inaugurację zmagań ligi polskiej!

27.07.2021, 13:14 0 komentarzy
Dużo trafień i wygrana wicemistrza kraju z reprezentantami Piasta Gliwice! Pasjonujące starcie na inaugurację zmagań ligi polskiej!

Kibice piłkarscy mieli możliwość śledzić fantastyczne widowisko na stadionie Piasta Gliwice. Lokalna drużyna Piasta Gliwice w niedzielne popołudnie gościła na własnym obiekcie graczy wicemistrza Ekstraklasy. To bardzo potężne połączenie jak na otwierającą kolejkę nowego sezonu polskiej Ekstraklasy i trzeba wziąć pod uwagę to. Bez wątpienia każdy futbolowy sympatyk w naszym kraju był ukontentowany z podziwiania tego meczu. W tym starcia mieliśmy okazję obejrzeć pięć trafień i należy zdawać sobie z tego sprawę, że obie ekipy były strasznie blisko trzech punktów. To piłkarze ekipy częstochowskiego Rakowa w ostatecznym rozrachunku mogli się radować z premierowego triumfu w świeżo zainaugurowanym sezonie rozgrywek polskich. Zawodnicy Piasta na premierową wygraną będą musieli czekać przynajmniej do następnej serii gier, ponieważ ponieśli porażkę wynikiem 2:3. W przyszłą sobotę ich przeciwnikami będą reprezentanci Stali z Mielca. bez cienia wątpliwości Podopieczni szkoleniowca Fornalika Waldemara będą mieli chęć zrehabilitować się po porażce w pierwszej kolejce sezonu PKO Ekstraklasy.

Zostaw komentarz