Technology

Brazylijska narodowa kadra właśnie zagwarantowała sobie kwalifikację do światowego czempionatu w Katarze! Piłkarze Brazylii pokonali kolumbijską narodową reprezentację wynikiem 1 do 0 i mogą być już pewni wyjazdu na mistrzostwa świata w Katarze!

14.11.2021, 15:30 0 komentarzy
Brazylijska narodowa kadra właśnie zagwarantowała sobie kwalifikację do światowego czempionatu w Katarze! Piłkarze Brazylii pokonali kolumbijską narodową reprezentację wynikiem 1 do 0 i mogą być już pewni wyjazdu na mistrzostwa świata w Katarze!

Futbolowi kibice z całego świata świetnie zdają sobie z tego sprawę, iż narodowa reprezentacja Brazylii jest jedną z najskuteczniejszych piłkarskich ekip. Raz na jakiś czas możemy usłyszeć o utalentowanym zawodniku, który ma gigantyczną szansę na zrobienie wielkiej piłkarskiej kariery i pochodzi on właśnie z Brazylii. Bardzo liczne grono piłkarzy, którzy uszczęśliwiali serca futbolowych kibiców z całej Europy wypuścił w świat ten kraj. Reprezentacja Brazylii ma naprawdę silny skład obecnie, który bez cienia wątpliwości jest w stanie walczyć o pierwsze miejsce na mundialu w Katarze, które będą mieć miejsce w roku 2022. Należy zwrócić uwagę na to, iż gracze kadry narodowej Brazylii fenomenalnie przeszli przez eliminacyjne zmagania do mistrzowskiego turnieju. W czwartkowy wieczór mieli okazję, by przypieczętować sobie promocję do katarskich mistrzostw świata, jednakże do tego potrzebowali wygranej z zespołem Kolumbii. W czwartkowy wieczór, jednak do tego potrzebowali wygranej z kadrą Kolumbii. Brazylijscy reprezentanci świetnie dali radę z tym rywalem i takim sposobem świętować mogli wywalczenie kwalifikacji.

W trwających aktualnie eliminacyjnych zmaganiach do czempionatu światowego w Katarze drużyna Brazylii tylko raz utraciła komplet punktów. To stało się dokładnie w pojedynku z reprezentacją narodową Kolumbii, które zostało zakończone rezultatem 0:0. Gracze Brazylii znowu byli faworytem, kiedy przyszedł czas na rewanżowe starcie. Na boisku w Sao Paulo ten mecz rozegrany został i brazylijscy reprezentanci byli bardzo zmobilizowani, żeby zwyciężyć swoich oponentów. Rzutem na taśmę gospodarze zdołali ustrzelić rozstrzygające trafienie, choć naprawdę długo utrzymywał się remisowy rezultat. Trafienie, które przypieczętowało trzy punkty w trakcie tego spotkania ustrzelił Lucas Paqueta, który przyjął niezwykłe podanie od najwybitniejszej gwiazdy drużyny Brazylii Neymara. Kadra narodowa Brazylii tym sposobem stała się pierwszą drużyna z południowej Ameryki, która zapewniła sobie grę na mundial w Katarze. Dobrze mieć na uwadze to, iż kwalifikacje są na finiszu i już za chwilę poznamy pełny zbiór zespołów, które walczyć będą o mistrzostwo czempionatu.

Zostaw komentarz