Technology

Bardzo dobre spotkanie w niedzielny wieczór we francuskich rozgrywkach zagrali piłkarze Paris Saint Germain! Na obiektach we Francji było ekscytująco i mieliśmy okazję oglądać wiele goli w trakcie weekendu!

25.01.2022, 16:37 0 komentarzy
Bardzo dobre spotkanie w niedzielny wieczór we francuskich rozgrywkach zagrali piłkarze Paris Saint Germain! Na obiektach we Francji było ekscytująco i mieliśmy okazję oglądać wiele goli w trakcie weekendu!

Bardzo długo liga francuska była uważana przez piłkarskich ekspertów za rozgrywki z niższej półki. Przeważnie nie mogliśmy podziwiać tam dobrze prowadzonych drużyn, które dałyby radę do końca walczyć w Champions League. Jednakże W poprzednim dziesięcioleciu do Paris Saint-Germain wkroczył całkowicie nowy właściciel, który zainaugurował nowy rozdział dla paryskiego zespołu a także francuskiej ligi. Ekstraklasa francuska od tego czasu zaczęła być zdecydowanie bardziej popularna i piłkarskie gwiazdy o wiele chętniej akceptowali przenosiny do francuskich drużyn. I w tym właśnie artykule chcemy skoncentrować się na tym, co dzisiaj dzieje się we francuskiej Ligue 1. Z całą pewnością w obecnej chwili najmocniejszym klubem w Ligue 1 jest Paris Saint-Germain, które po raz kolejny bez żadnych komplikacji zmierza ku zdobyciu mistrzostwa. Może wydawać się, że w tym momencie brakuje we Francji klubu, który byłby w stanie ukrócić dominację piłkarzy Paris Saint Germain.

Przygotowywana przez selekcjonera Pochettino Mauricio ekipa w niedzielę pokonała Reims wynikiem cztery do zera. Gracze Paris Saint Germain takim sposobem mieli w stanie dodać do swojego dorobku kolejne bardzo istotne w odniesieniu do walki o tytuł mistrza kraju trzy oczka. Swojego pierwszego gola dla Paris Saint Germain w tym meczu strzelił Sergio Ramos, który w letnim okienku transferowym został pozyskany z Realu Madryt i na pewno trzeba zwrócić na to uwagę. Najbardziej intrygujące starcie z całą pewnością miało miejsce pomiędzy Girondins Bordeaux oraz Strasbourgiem. W trakcie obecnego sezonu drużyna gości walczy o występ w europejskich rozgrywkach, ale w tym spotkaniu byli zmuszeni pogodzić się z klęską. Gracze Bordeaux wygrali rezultatem 4:3, co bez żadnych wątpliwości spodobało się wielbicielom, którzy byli na obiekcie tego dnia. Całe starcie na rezerwie spędził z kolei Majecki, którego AS Monaco okazało się gorzej przygotowane od Montpellier HSC i poniosło klęskę wynikiem 2 do 3. To była ekscytująca kolejka francuskiej Ligue 1 i warto to przyznać.

Zostaw komentarz