W Top Model rozpoczyna się rywalizacja!

26.09.2020, 09:28 0 komentarzy
W Top Model rozpoczyna się rywalizacja!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane jury, którzy gromadzą przed ekranem telewizora dziesiątki tysięcy widzów. W dodatku zawita kilka cenionych w przestrzeni modowej osób, jak chociażby redaktorki pism, rozpoznawalne modelki i fotografowie światowej sławy.

Tym razem w szranki staje 14 osób, wśród których są również osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze sędziowie przyznają tej osobie, której możliwości do stania się modelem są największe, co skutkuje tym, że owy uczestnik od razu dostaje się do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet okazał się być użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie będzie musiał startować w castingach i od razu przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co czeka widzów w tej edycji Top Model?

Program ma za zadanie zaoferować opcję rozwinięcia się i odkrywania "od kuchni" świata modelingu, przez to co edycję postanawia się zgłosić naprawdę dużo chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różne zadania, które będą sprawdzać, czy uda im się odnaleźć w prawdziwym świecie mody. Jury ocenia ich zmagania i decyduje o tym, który z uczestników pożegna się z programem w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po eliminacji, dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek jak i sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas tego sezonu również dowiemy się, kto okaże się być kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. walczy wielu interesujących modelek i modeli, w związku z tym bez wątpienia warto jest oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz