Technology

Narodowa drużyna Francji nie zdoła wygrać tytułu mistrzowskiego, gdyż została zwyciężona! Fantastyczna szwajcarska drużyna narodowa awansowała do ćwierćfinału turnieju Mistrzostw Europy 2020!

01.07.2021, 15:24 0 komentarzy

W wieczór poniedziałkowy kibice piłki nożnej byli obserwatorami świetnego widowiska na obiekcie w Bukareszcie. Starcie pomiędzy drużyną francuską, a szwajcarską drużyną narodową zagwarantowało wiele niesamowitych bramek, a niezbyt dużo ekspertów spodziewało się tego. wygranego pojedynku ujrzeliśmy dopiero po konkursie karnych, a piłkarze dwóch zespołów przedstawili się imponująco. Jako pierwsi gola zdobyli zawodnicy szwajcarskiej drużyny narodowej, jednakże gracze francuskiej drużyny narodowej niesamowicie zaczęli połowę numer dwa, gdy dwa trafienia strzelił Benzema Karim. Zdawać się mogło, że ogromne emocje w tym pojedynku właśnie zakończyły się, w chwili gdy na 3:1 gola ustrzelił Pogba Paul. Jednak zawodnicy kadry Szwajcarii nie planowali poddawać się i o dziwo doprowadzili do remisowego wyniku. Główny sędzia tego pojedynku nie miał wyboru i musiał zaprosić drużyny na dodatkowe trzydzieści minut meczu. Nadprogramowy czas gry również nie dał nam końcowego rezultatu, a więc o rezultacie meczu zdecydować musiały jedenastki. Kadra szwajcarska okazała się nieznacznie lepsza w trakcie konkursu karnych i wygrała wynikiem pięć do czterech. Zawodnicy narodowej drużyny Szwajcarii podczas ćwierćfinałowego pojedynku będą się zmagać z hiszpańską kadrą narodową.